Phihong (PDA010B-700C-R)
PartNo:
PDA010B-700C-R
Manufacturers:
Phihong
Qty:
36
Request Qty:
Description:
LED Power Supplies 9W 12VDC 700mA 90-132VAC LED Driver
Details
Operation Mode:
Constant Current (CC)
Output Power Rating:
10 W
Input Voltage:
90 VAC to 132 VAC
Number of Outputs:
Output Voltage-Channel 1:
12 V
Output Current-Channel 1:
700 mA
Mounting Style:
Dimensions:
106 mm L x 40 mm W x 21 mm H
Commercial/Medical:
Commercial
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H