 All Product > LED Lighting Electronics > LED Lighting Drivers > Phihong  (PDA050W-450G-R)
Phihong PDA050W-450G-R
PartNo:
PDA050W-450G-R
Manufacturers: Phihong
Qty: 44
Request Qty:
Description: LED Power Supplies 50W 24.5V 450mA 4 ch LED PS Dimmable
RoHS:Details
Operation Mode:Constant Current (CC)
Output Power Rating:49 W
Input Voltage:108 VAC to 304 VAC
Number of Outputs:
Output Voltage-Channel 1:22 V to 26.5 V
Output Current-Channel 1:430 mA to 476 mA
Mounting Style:Chassis
Dimensions:242 mm L x 43.5 mm W x 30.5 mm H
Commercial/Medical:Commercial
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H