Littelfuse (PLED13Q12)
PartNo:
PLED13Q12
Manufacturers:
Littelfuse
Description:
LED Protection Devices LED PROTECTOR Bi 13V QFN 3X3 2L RoHS
Details
Breakdown Voltage:
33 V
On-State Voltage:
Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM:
18 V
Holding Current Ih Max:
5 mA
Package / Case:
DO-214AA
Packaging:
Reel
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H