 All Product > LED Lighting Electronics > LED Lighting Drivers > Littelfuse  (PLED13SW)
Littelfuse PLED13SW
PartNo:
PLED13SW
Manufacturers: Littelfuse
Qty: 2539
Request Qty:
Description: LED Protection Devices 5A 13V WHT Body LED Protectors
RoHS:Details
Breakdown Voltage:26 V
On-State Voltage:
Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM:13 V
Holding Current Ih Max:5 mA
Package / Case:DO-214AA
Packaging:Reel
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H