 All Product > LED Lighting Electronics > LED Lighting Drivers > Littelfuse  (PLED18Q12)
Littelfuse PLED18Q12
PartNo:
PLED18Q12
Manufacturers: Littelfuse
Qty: 1544
Request Qty:
Description: LED Protection Devices LED PROTECTOR 18V 1000mA QFN 3x3
RoHS:Details
Breakdown Voltage:
On-State Voltage:1.2 V
Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM:6 V
Holding Current Ih Max:30 mA
Package / Case:DO-214AA (SMB)
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H