 All Product > LED Lighting Electronics > LED Lighting Drivers > Phihong  (PSM090-240P-R)
Phihong PSM090-240P-R
PartNo:
PSM090-240P-R
Manufacturers: Phihong
Qty: 22
Request Qty:
Description: LED Power Supplies 90W 25.2VDC 3.75A 90-304VAC LED Driver
RoHS:Details
Operation Mode:Constant Voltage (CV)
Output Power Rating:90 W
Input Voltage:90 VAC to 304 VAC
Number of Outputs:
Output Voltage-Channel 1:25.2 V
Output Current-Channel 1:3.75 A
Mounting Style:
Dimensions:169 mm L x 60.7 mm W x 31 mm H
Commercial/Medical:Commercial
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H