 All Product > Relays > General Purpose Relays > Song Chuan  (303-1AH-C-R1-24VDC)
Song Chuan 303-1AH-C-R1-24VDC
PartNo:
303-1AH-C-R1-24VDC
Manufacturers: Song Chuan
Qty: 816
Request Qty:
Description: General Purpose Relays ULTRA MICRO AUTO RLY SPNO 20A 24VDC
RoHS:Details
Product:
Type:
Contact Termination:
Mounting Style:Through Hole
Mounting Type:
Contact Form:SPST (1 Form A)
Contact Current Rating:
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:24 V