Song Chuan (801H-1A-C-24VDC)
PartNo:
801H-1A-C-24VDC
Manufacturers:
Song Chuan
Qty:
217
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays 1FormA SPST 24V
Details
Product:
Type:
Contact Termination:
Mounting Style:
Through Hole
Mounting Type:
Contact Form:
SPST (1 Form A)
Contact Current Rating:
10:00 上午
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:
24 V
Coil Resistance:
1600 Ohms
Coil Current:
15 mA