Song Chuan (833H-1A-C-24VDC)
PartNo:
833H-1A-C-24VDC
Manufacturers:
Song Chuan
Qty:
133
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays 10A 24VDC SPNO, Flux Sugar Cube
Details
Product:
Type:
Contact Termination:
Mounting Style:
Mounting Type:
Contact Form:
SPST (1 Form A)
Contact Current Rating:
10:00 上午
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:
24 V
Coil Resistance:
1600 Ohms