Song Chuan (833H-1C-C-12VDC)
PartNo:
833H-1C-C-12VDC
Manufacturers:
Song Chuan
Qty:
718
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays 12Vdc 10A Sugar Cube
Mounting Style:
Through Hole
Mounting Type:
Contact Form:
SPDT (1 Form C)
Coil Voltage:
12 V