 All Product > Relays > General Purpose Relays > Song Chuan  (834-1A-B-C-12VDC)
Song Chuan 834-1A-B-C-12VDC
PartNo:
834-1A-B-C-12VDC
Manufacturers: Song Chuan
Qty: 270
Request Qty:
Description: General Purpose Relays 12Vdc 12A Heavy Duty
RoHS:Details
Product:
Type:
Contact Termination:
Mounting Style:Through Hole
Mounting Type:
Contact Form:SPST (1 Form A)
Contact Current Rating:
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:12 V