Song Chuan (898H-1CH-C-R1-U02-24VDC)
PartNo:
898H-1CH-C-R1-U02-24VDC
Manufacturers:
Song Chuan
Qty:
456
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays ISO280 AUTOMOTVE RLY SPDT 50A 24VDC
Details
Product:
Type:
Contact Termination:
Mounting Style:
Through Hole
Mounting Type:
Contact Form:
SPDT (1 Form C)
Contact Current Rating:
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:
24 V