 All Product > Relays > General Purpose Relays > Fujitsu  (FTR-F6AA024Z)
Fujitsu FTR-F6AA024Z
PartNo:
FTR-F6AA024Z
Manufacturers: Fujitsu
Qty: 544
Request Qty:
Description: General Purpose Relays
Product Information:
RoHS:
Product:Power Relays
Type:Slim Form
Contact Termination:
Mounting Style:Through Hole
Mounting Type:
Contact Form:SPST (1 Form A)
Contact Current Rating:5:00 上午
Switching Voltage:250 VAC, 30 VDC
Coil Termination:Solder Pin
Coil Type:
Coil Voltage:24 V