 All Product > Relays > General Purpose Relays > Omron Electronics  (G2R-1-AC220)
Omron Electronics G2R-1-AC220
PartNo:
G2R-1-AC220
Manufacturers: Omron Electronics
Qty: 100
Request Qty:
Description: General Purpose Relays SPDT 10A Thru-Hole 220VAC 25K Ohm
Mounting Type:
Contact Form:SPDT (1 Form C)
Contact Current Rating:10:00 上午
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:Non-Latching
Coil Voltage:220 VAC
Coil Resistance:22 kOhms
Coil Current:5.3 mA