 All Product > Relays > General Purpose Relays > Omron Electronics  (G2R-1-AC24)
Omron Electronics G2R-1-AC24
PartNo:
G2R-1-AC24
Manufacturers: Omron Electronics
Qty: 100
Request Qty:
Description: General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT 24VAC
Mounting Type:
Contact Form:SPDT (1 Form C)
Contact Current Rating:10:00 上午
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:24 VAC
Coil Resistance:260 Ohms
Coil Current:46.5 mA, 37.5 mA