 All Product > Relays > General Purpose Relays > Omron Electronics  (G2R-14-AC240)
Omron Electronics G2R-14-AC240
PartNo:
G2R-14-AC240
Manufacturers: Omron Electronics
Qty: 126
Request Qty:
Description: General Purpose Relays SPDT 240VAC 10A Sealed
Coil Type:Non-Latching
Coil Voltage:240 VAC
Coil Resistance:30 kOhms
Coil Current:3.8 mA