 All Product > Relays > General Purpose Relays > Omron Electronics  (G2R-14-DC18)
Omron Electronics G2R-14-DC18
PartNo:
G2R-14-DC18
Manufacturers: Omron Electronics
Qty: 90
Request Qty:
Description: General Purpose Relays SPDT 10A Thru-Hole 18VDC
Coil Type:Non-Latching
Coil Voltage:18 V