 All Product > Relays > General Purpose Relays > Omron Electronics  (G2R-2-DC24)
Omron Electronics G2R-2-DC24
PartNo:
G2R-2-DC24
Manufacturers: Omron Electronics
Qty: 1312
Request Qty:
Description: General Purpose Relays Power PCB Relay DPDT 24VDC Semi-Sealed
RoHS:Details
Product:
Type:
Contact Form:DPDT (2 Form C)
Contact Current Rating:5:00 上午
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:24 V
Coil Resistance:1600 Ohms
Coil Current:21.8 mA