 All Product > Relays > General Purpose Relays > Omron Electronics  (G2RL-1-DC24)
Omron Electronics G2RL-1-DC24
PartNo:
G2RL-1-DC24
Manufacturers: Omron Electronics
Qty: 1006
Request Qty:
Description: General Purpose Relays SPDT 24VDC Class F Flux Protect GP Type
RoHS:Details
Product:
Type:
Mounting Type:
Contact Form:SPDT (1 Form C)
Contact Current Rating:12:00 上午
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:24 V
Coil Resistance:1440 Ohms
Coil Current:16.7 mA