Omron Electronics (G5Q-1A-DC24)
PartNo:
G5Q-1A-DC24
Manufacturers:
Omron Electronics
Qty:
477
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays Vented SPST-NO 24VDC
Coil Voltage:
24 V
Coil Resistance:
2880 Ohms
Coil Current:
8.3 mA