Omron Electronics (G7L-2A-TUBJ-CB-AC24)
PartNo:
G7L-2A-TUBJ-CB-AC24
Qty:
558
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays QC DPST-NO 24VAC
Contact Current Rating:
25 A
Coil Voltage:
24 VAC
Coil Resistance:
303 Ohms