Panasonic Industrial Devices (JS1F-F-24V-F)
PartNo:
JS1F-F-24V-F
Qty:
94
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays 1 Form C 10A 250VAC 24V
Details
Product:
Power Relays
Type:
Miniature
Contact Form:
SPDT (1 Form C)
Contact Current Rating:
10:00 上午
Switching Voltage:
250 VAC, 100 VDC
Coil Termination:
Solder Pin
Coil Type:
Coil Voltage:
24 V
Coil Resistance:
1600 Ohms
Coil Current:
15 mA