Panasonic Industrial Devices (JW1AFSN-DC24V-F)
PartNo:
JW1AFSN-DC24V-F
Manufacturers:
Panasonic Industrial Devices
Qty:
342
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays 10A SPST 24VDC PC BOARD
Details
Product:
Type:
Contact Termination:
Solder Pin
Mounting Style:
Through Hole
Mounting Type:
Contact Form:
SPST (1 Form A)
Contact Current Rating:
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:
24 V