 All Product > Relays > General Purpose Relays > TE Connectivity / P&B  (KUP-14D15-110)
TE Connectivity / P&B KUP-14D15-110
PartNo:
KUP-14D15-110
Manufacturers: TE Connectivity / P&B
Qty: 142
Contact Current Rating:10:00 上午
Switching Voltage:240 VAC
Coil Termination:Quick Connect Terminal
Coil Type:Non-Latching
Coil Voltage:110 VDC
Coil Resistance:10 kOhms
Coil Current:11 mA