 All Product > Relays > General Purpose Relays > Panasonic Industrial Devices  (LKQ1AF-12V-TV8-Y2)
Panasonic Industrial Devices LKQ1AF-12V-TV8-Y2
PartNo:
LKQ1AF-12V-TV8-Y2
Manufacturers: Panasonic Industrial Devices
Qty: 100
Request Qty:
Description: General Purpose Relays LKQ Relay (SEMKO)
RoHS:Details
Product:
Type:
Contact Termination:
Mounting Style:Through Hole
Mounting Type:
Contact Form:SPST (1 Form A)
Contact Current Rating:8:00 上午
Switching Voltage:
Coil Termination:
Coil Type:
Coil Voltage:12 V
Coil Resistance:576 Ohms
Coil Current:20.8 mA