Omron Automation and Safety (LY2N-D2-DC24)
PartNo:
LY2N-D2-DC24
Qty:
151
Request Qty:
Description:
General Purpose Relays DPDT 10A 24VDC W/LED
Mounting Style:
Through Hole
Contact Current Rating:
10:00 上午
Switching Voltage:
250 VAC, 125 VAC
Coil Voltage:
24 V
Coil Resistance:
650 Ohms
Coil Current:
36.9 mA