 All Product > Relays > General Purpose Relays > TE Connectivity / Schrack  (RT424110)
TE Connectivity / Schrack RT424110
PartNo:
RT424110
Manufacturers: TE Connectivity / Schrack
Qty: 1000
Request Qty:
Description: General Purpose Relays DPDT 8A 110VVDC
RoHS:Details
Product:Power Relays
Type:Cube Style
Contact Current Rating:8:00 上午
Switching Voltage:
Coil Termination:Solder Pin
Coil Type:Non-Latching
Coil Voltage:110 V
Coil Resistance:30250 Ohms
Coil Current:4.3 mA