 All Product > Relays > General Purpose Relays > TE Connectivity / Schrack  (V23061B1005A401)
TE Connectivity / Schrack V23061B1005A401
PartNo:
V23061B1005A401
Manufacturers: TE Connectivity / Schrack
Qty: 200
Request Qty:
Description: General Purpose Relays SPST-NO 1 N/O
Contact Current Rating:8:00 上午
Switching Voltage:400 VAC
Coil Termination:
Coil Type:Non-Latching
Coil Voltage:12 V
Coil Resistance:652 Ohms