Song Chuan (301-1C-C-D1-12VDC)
PartNo:
301-1C-C-D1-12VDC
Manufacturers:
Song Chuan
Description:
Automotive Relays ISO280 AUTOMTIVE RLY SPDT 35A 12VDC
Details
Contact Form:
SPDT
Contact Current Rating:
Coil Voltage:
12 V
Coil Resistance:
123 Ohms
Coil Current:
97.5 mA