Song Chuan (896H-1AH-D-12VDC)
PartNo:
896H-1AH-D-12VDC
Qty:
400
Request Qty:
Description:
Automotive Relays SPNO 12VDC Mini ISO
Details
Contact Form:
1 Form A (SPST-NO)
Contact Current Rating:
Coil Voltage:
12 V
Coil Resistance:
90 Ohms