Song Chuan (896H-1CH-D-001-24VDC)
PartNo:
896H-1CH-D-001-24VDC
Qty:
175
Request Qty:
Description:
Automotive Relays SPDT 24VDC w/ diode Mini ISO dust cover
Details
Contact Form:
SPDT
Contact Current Rating:
Coil Voltage:
24 V
Coil Resistance:
360 Ohms
Coil Current:
66.7 mA