Song Chuan (896H-1CH-D-12VDC)
PartNo:
896H-1CH-D-12VDC
Qty:
859
Request Qty:
Description:
Automotive Relays SPDT 40A 12VDC QC Mini-ISO
Coil Voltage:
12 V
Coil Resistance:
90 Ohms