Song Chuan (896H-1CH-D1-12VDC)
PartNo:
896H-1CH-D1-12VDC
Description:
Automotive Relays SPDT 12VDC Mini-ISO w/ bracket
Coil Voltage:
12 V
Coil Resistance:
90 Ohms