Song Chuan (896H-1CH-D1SW-R1-12VDC)
PartNo:
896H-1CH-D1SW-R1-12VDC
Qty:
369
Request Qty:
Description:
Automotive Relays SPDT 12VDC QC w/ 680 ohm resistor
Details
Contact Form:
SPDT
Contact Current Rating:
Coil Voltage:
12 V
Coil Resistance:
90 Ohms