Song Chuan (896H-1CH-D1SW-R1-24VDC)
PartNo:
896H-1CH-D1SW-R1-24VDC
Qty:
367
Request Qty:
Description:
Automotive Relays SPDT 24VDC QC w/ 2.7K resistor
Coil Voltage:
24 V
Coil Resistance:
360 Ohms
Coil Current:
66.7 mA