Song Chuan (897-1AH-C-12VDC)
PartNo:
897-1AH-C-12VDC
Manufacturers:
Song Chuan
Qty:
98
Request Qty:
Description:
Automotive Relays SPNO 70A12VDC
Details
Contact Form:
1 Form A (SPST-NO)
Contact Current Rating:
Coil Voltage:
12 V
Coil Resistance:
90 Ohms
Coil Current:
133 mA