CTS Electronic Components (73M1R003F)
PartNo:
73M1R003F
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Current Sense Resistors - SMD 0.003ohms 1%
Details
Resistance:
0.003 Ohms
Power Rating:
1 W
Tolerance:
1%