CTS Electronic Components (73M1R007F)
PartNo:
73M1R007F
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Current Sense Resistors - SMD 0.007ohms 1%
Details
Resistance:
0.007 Ohms
Power Rating:
1 W
Tolerance:
1%