 All Product > Resistors > Chip Resistors > Panasonic  (ERJ-3EKF3483V)
Panasonic ERJ-3EKF3483V
PartNo:
ERJ-3EKF3483V
Manufacturers: Panasonic
Qty: 102788
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0603 348Kohms 1% Tol
RoHS:Details
Resistance:348 kOhms
Power Rating:100 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:75 V