 All Product > Resistors > Chip Resistors > Panasonic  (ERJ-3GEY0R00V)
Panasonic ERJ-3GEY0R00V
PartNo:
ERJ-3GEY0R00V
Manufacturers: Panasonic
Qty: 462202
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0603 Zero Ohms
RoHS:Details
Resistance:0 Ohms
Power Rating:-
Tolerance:-
Temperature Coefficient:-
Voltage Rating:-
Case Code - in:603
Case Code - mm:1608
Operating Temperature Range:- 55 C to + 155 C
RK73H2ETTD20R0F
RK73H2ETTD20R0F
Thick Film Resistors - SMD 1/2watts 20ohms 1%