 All Product > Resistors > Chip Resistors > Panasonic  (ERJ-3GEYJ220V)
Panasonic ERJ-3GEYJ220V
PartNo:
ERJ-3GEYJ220V
Manufacturers: Panasonic
Qty: 118942
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0603 22ohms 5% Tol
RoHS:Details
Resistance:22 Ohms
Power Rating:100 mW
Tolerance:5%
Temperature Coefficient:200 PPM / C
Voltage Rating:75 V