 All Product > Resistors > Chip Resistors > Panasonic  (ERJ-3GEYJ223V)
Panasonic ERJ-3GEYJ223V
PartNo:
ERJ-3GEYJ223V
Manufacturers: Panasonic
Qty: 181191
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0603 22Kohms 5% Tol
RoHS:Details
Resistance:22 kOhms
Power Rating:100 mW
Tolerance:5%
Temperature Coefficient:200 PPM / C
Voltage Rating:75 V