 All Product > Resistors > Chip Resistors > Panasonic  (ERJ-3GEYJ911V)
Panasonic ERJ-3GEYJ911V
PartNo:
ERJ-3GEYJ911V
Manufacturers: Panasonic
Qty: 121087
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 0603 910ohms 5% Tolerance
RoHS:Details
Resistance:910 Ohms
Power Rating:100 mW
Tolerance:5%
Temperature Coefficient:200 PPM / C
Voltage Rating:75 V