Ohmite (FC4L32R002GER)
PartNo:
FC4L32R002GER
Manufacturers:
Ohmite
Qty:
990
Request Qty:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 1W .002 Ohm 2%
Details
Resistance:
0.002 Ohms
Power Rating:
1 W
Tolerance:
2%