Ohmite (FC4L64R001JER)
PartNo:
FC4L64R001JER
Manufacturers:
Ohmite
Qty:
916
Request Qty:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.001 ohm 5%
Details
Resistance:
0.001 Ohms
Power Rating:
2 W
Tolerance:
5%