Ohmite (MCS3264R010FER)
PartNo:
MCS3264R010FER
Manufacturers:
Ohmite
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.01 ohm 1%
Details
Resistance:
0.01 Ohms
Power Rating:
2 W
Tolerance:
1%