 All Product > Resistors > Chip Resistors > KOA Speer  (RK73B1ETTP224J)
KOA Speer RK73B1ETTP224J
PartNo:
RK73B1ETTP224J
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 136328
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 220Kohms 5%
RoHS:Details
Resistance:220 kOhms
Power Rating:63 mW
Tolerance:5%
Temperature Coefficient:200 PPM / C
Voltage Rating:50 V