 All Product > Resistors > Chip Resistors > KOA Speer  (RK73H1ETTP1211F)
KOA Speer RK73H1ETTP1211F
PartNo:
RK73H1ETTP1211F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 82256
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/16watts 1.21Kohms
RoHS:Details
Resistance:1.21 kOhms
Power Rating:63 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V