 All Product > Resistors > Chip Resistors > KOA Speer  (RK73H1ETTP2204F)
KOA Speer RK73H1ETTP2204F
PartNo:
RK73H1ETTP2204F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 75329
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 2.2M OHM 1%
RoHS:Details
Resistance:2.2 MOhms
Power Rating:63 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V