 All Product > Resistors > Chip Resistors > KOA Speer  (RK73H1JTTD22R0F)
KOA Speer RK73H1JTTD22R0F
PartNo:
RK73H1JTTD22R0F
Manufacturers: KOA Speer
Qty: 220672
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - SMD 1/10watts 22ohms 1%
RoHS:Details
Resistance:22 Ohms
Power Rating:100 mW
Tolerance:1%
Temperature Coefficient:100 PPM / C
Voltage Rating:50 V